• В корзине пусто!

  • В корзине пусто!

Beaphar SOS Ошейник против блох и клещей для кошек

Код товара: 12453

Цена
186 грн
В наличии
Производитель:
Назначение
кошки
Тип
инсектициды
Смотреть все характеристики

Нaшийник S.O.S. для тривалого і надійного захисту котів від бліx та кліщів.

Нашийник білого кольору, довжиною 35 см, майже без запаху, вологостійкий.

Активний інгредієнт тетрахлорвінфос не надходить в кров, а розповсюджується по шкірному жирі та забезпечує надійний захист. Вражає паразитів ще до укусу, чим попереджує виникнення подразнень та алергічних реакцій шкіри.

Активний інгредієнт: TCVP (тетрахлорвінфос) 2,175г / нашийник 15г

Спосіб застосування: для одної тварини вдягайте лише один нашийник. Розпаковувати нашийник потрібно перед самим вдяганням. Перед тим як вдягти нашийник, візьміть його за кінці та різко потягніть, як показано на малюнку зверху упаковки, для активації дії нашийника. Закріпить нашийник вільно на шиї тварини (щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1 - 1,5 см). Відріжте надлишок стрічки з врахуванням можливого росту тварини. По закінченню всіх дій з нашийником, вимийте руки з милом.

Для постійного захисту тварини, нашийник потрібно носити не знімаючи, поки не скінчиться термін його дії.

Строк дії нашийника: від бліх - 8 місяців, від кліщів - 4 місяці.

Протипоказання: нашийник С.О.С. від бліх і кліщів Беафар для котів не слід застосовувати хворим і видужуючим тваринам, годуючим і вагітним тваринам, а також не застосовувати кошенятам молодше 6 місячного віку.

Побічні ефекти: як правило, при умові застосування нашийника згідно інструкції, побічних явищ і ускладнень не спостерігається. У рідких випадках при підвищеній індивідуальної чутливості тварини до тетрахлорвінфосу, можливі індивідуальні реакції (надмірне слиновиділення, сльозотеча, подразнення шкіри). У цих випадках використання нашийника припиняють.

Зберігання: зберігають в закритій фабричній упаковці, в сухому та захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 5 °С до 30 °С. Зберігати в місцях недосяжних для дітей.
Забороняється використовувати після закінчення терміну придатності.

 

Характеристики
Basic
Длина 35 см
Назначение кошки
Назначение ошейника Против блох и клещей
Тип инсектициды
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Похожие товары

Natura Delix Bio Шампунь от блох и клещей для кошек и котят, 250 мл

Производитель: Бионикс
Код товара: 5101480
Назначение: кошки
Тип: инсектоакарициды

99 грн

В наличии
Шампунь антипаразитарный от блох и вшей для кошек и котят c маслом чайного дерева и цитронеллы. эффективно уничтожает блох, клещей, власоедов купирует воспалительные реакции смягчает, увлажняет и заживляет кожный покров питает, укрепляет и восстанавливает шерстный покров Эфирное мас..

Trixie Биологический ошейник против блох и клещей для кошек

Производитель: Trixie
Код товара: 4006
Назначение: кошки
Тип: инсектоакарициды

76 грн

В наличии
Trixie Биологический ошейник против блох и клещей для кошек Длина: 35 см Срок действия: до 6 недель Возраст: для взрослых кошек и котят с 12 недель Активный ингредиент: натуральный экстракт маргозы Инструкция по применению: откройте упаковку с ошейником непосредственно перед тем, ка..

Vitomax Био-капли от блох и клещей для кошек

Производитель: Vitomax
Код товара: 300301
Назначение: кошки

25 грн

В наличии
Vitomax Био-капли от блох и клещей для кошек Противоблошиные "Капли - ЭКО" - натуральные капли для отпугивания и уничтожения блох, клещей и других эктопаразитов, а также гигиены кожи и шерстного покрова котов. Основными ингредиентами капель являются натуральные компоненты - композиция м..

Vitomax (Витомакс) ЭКО-Ошейник против блох и клещей для кошек

Производитель: Vitomax
Код товара: 300304
Действующее вещество: Фипронил
Назначение: кошки|собаки
Тип: инсектициды

59 грн

В наличии
Ошейник светло-зеленого цвета со специфическим запахом экстрактов растительных компонентов. Благодаря исключительно натуральным ингредиентам, эффективность данного средства защиты котов превосходит все ожидания. Ошейник является одним из наиболее эффективных способов защиты домашних питомцев от пара..